Založ si blog

Irenka Biháriová sa vôbec nepozastavuje nad bláznami, ktorí hovoria ku imaginárnemu priateľovi.

Predsedníčka Progresívneho Slovenska neostala pozadu a tiež sa pripojila ku mediálnemu lynču pána ministra Krajčího.
Koncom mája na svoj facebookový profil zavesila status s nadpisom AKO SA DÁ NA SLOVENSKU VRÁTIŤ DO STREDOVEKU. ZA PÁR TÝŽDŇOV.
Okrem svojho rozčarovania nad snahou sprísniť potraty, či vyplakávania nad odchodom Oľgy Pietruchovej, sa nezabudla ani vyjadriť ku zážitku pána ministra týmito slovami: „Vždy som si myslela, že kým my hovoríme k Bohu, je to modlitba, avšak okamihom, kedy začne Boh prehovárať k nám, začnú sa o nás zaujímať lekári. Niekto môže s takýmito rečami skončiť v blázninci, a niekto sa stať ministrom zdravotníctva.“
Asi mám inú logiku ako pani Irenka, keďže mám presne opačný názor. Myslím si, že ak hovorím ku niekomu a tá bytosť mi neodpovedá, nedotkne sa ma ani sa nijako neprejaví, tak logicky tá bytosť neexistuje. A iba blázon sa bude rozprávať s niekým, kto neexistuje.
No, ale načo by proti takýmto neškodným bláznom útočila? Keď skutočnou hrozbou pre neomarxistov je to, že Boh existuje a teda sa prejavuje a napĺňa Duchom Svätým, ba dokonca presne takým spôsobom, ako je to opísané v Biblii.
Viem, že sa tu nahrnie celá kopa hejterov, avšak tento článok je adresovaný tým, ktorí sa so zvedavosťou zaujímajú, čo to prežil pán minister.
Tým odporúčam knihu od Davida Willkersona Dýka a Kríž. Je to príbeh dedinského pastora, ktorý v 60 tych rokoch prišiel pomáhať mladým ľuďom do New Yorku, ktorí sa zgrupovali do gangov, ich zábava boli drogy, sex a bitky (aj s nožmi). V posledných kapitolách píše o tom, čo je to letničná skúsenosť, ktorú prežil aj pán minister. (strana 129) Dokonca zistili, že po naplnení Duchom Svätým majú omnoho väčšiu šancu byť vyslobodení z drogovej závislosti.

Ak vaše dieťa po prednáške pán progresívneho uverilo, že drogy nie sú nebezpečné, určite im dajte prečítať kapitolu s názvom Smrť na splátky (strana 118)
Je to vzrušujúci príbeh a po vydaní sa kniha stala bestsellerom. Nájdete ju v pdf formáte tu https://media0.wgz.cz/files/media0:5101c9f21bde7.pdf.upl/David%20Wilkerson-D%C3%BDka%20a%20kr%C3%AD%C5%BE.pdf

Sú Slováci národ antisemitov?

26.11.2023

Keď sme natáčali film o manželskom páre, ktorí zachránili Židov pred holokaustom, zachránená pani Ruženka povedala, že väčšina Slovákov boli antisemiti a odviedli prácu rovnako dobre ako Nemci. Jej slová ma trochu urazili. Spomenula som si totiž na svojich starých rodičov a množstvo ďalších príbehov statočných Slovákov, ktorí ukryli Židov. Keď však čítam [...]

Ako je to s údajnou genocídou Palestínčanov v Izraeli.

18.11.2023

Izrael sa údajne od svojho vzniku systematicky dopúšťa genocídy Arabov. Tu sú dáta. Toto sú počty Židov, ktorí žili v Arabských krajinách v roku 1946 a dnes. Maroko V roku 1946 tam žilo 265 tisíc Židov. V súčasnosti tam žije 2150 Židov. Líbya V roku 1946 tam žilo 38 tisíc Židov. V súčasnosti tam žije 0 (slovom nula) Židov. Irak [...]

Izraelská armáda je najmorálnejšou armádou na svete.

16.11.2023

Kritici Izraela opakujú mantru, že odveta za útok Hamasu má byť proporcionálna. Čo myslia tým proporcionálna? Majú izraelskí vojaci vtrhnúť do domov v Gaze a vraždiť civilistov, znásilňovať, upaľovať zaživa až kým nebude 1400 obetí? To asi nebude možné, lebo sotva nájdu v Izraelskej armáde vojakov, ktorí to budú ochotní spraviť. Vedia to aj palestínski civilisti, [...]

Rusko, Ukrajina

VIDEO: Hlasuje niekto v americkom Kongrese za víťazstvo Putina?

07.12.2023 09:47

Republikáni v americkom Kongrese blokujú finančnú podporu pre Ukrajinu.

Bratislava OLO odpad smtiari

Pri odvoze papiera v Bratislave sa do lisovacej časti vozidla dostal muž

07.12.2023 09:30

K spusteniu lisovacieho zariadenia nedošlo. Zamestnanci OLO okamžite zareagovali a zavolali všetky záchranné zložky.

bytovka, Malatiná

Na Orave sa z bytovky za milión stala nočná mora: Zúfalá starostka sa nevie dovolať spravodlivosti

07.12.2023 09:09

Pre hroziaci pád balkónov, stropných dosiek či schodiska na rozostavanej bytovke v malebnej dedinke Malatiná museli všetky práce na projekte stopnúť. V súčasnosti už pritom mala byť skolaudovaná a slúžiť nájomcom.

Izrael, Palestína, Chán Junis, Pásmo Gazy,

Šéf OSN žiada prímerie v Gaze. Izraelský minister ho nazval hrozbou pre svetový mier

07.12.2023 06:40

Izraelský minister zahraničných vecí Eli Kohen ostro kritizoval generálneho tajomníka OSN Antonia Guterresa, ktorý varoval pred situáciou v Pásme Gazy.

Mária Tvrdoňová

Vyštudovala som históriu na UKF v Nitre a ako koníček som sa venovala skúmaniu historickej dôveryhodnosti Nového Zákona. Na základe historických dôkazov som prišla k záveru, že fakty, ktoré svedčia v prospech tvrdenia že Ježiš vstal z mŕtvych sú veľmi presvedčivé. Vo svojom blogu chcem písať o dôveryhodnosti Biblie z pohľadu historičky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 104
Celková čítanosť: 525246x
Priemerná čítanosť článkov: 5050x

Autor blogu