Založ si blog

Veríme všetkým znásilneným ženám okrem tých Izraelských.

Pamätáte si ešte na aféru, keď sa Brett Kavanaugh uchádzal o pozíciu na najvyššom súde v USA? Istá žena si spomenula, že ju pred mnohými rokmi na strednej škole tento muž sexuálne obťažoval. Nepamätala si čas, miesto ani žiadne iné detaily a nemala ani svedkov, ktorí mohli jej verziu príbehu potvrdiť. Ženské organizácie vtedy tvrdili, že musíme veriť všetkým ženám.
Prešlo niekoľko rokov a keď na svetlo sveta vychádzajú dôkazy o tom, čo vystrájali „bojovníci za slobodu“ z Hamasu, tie isté organizácie mlčia.
Čo tam potom, že nachádzame mŕtve telá žien so stopami brutálneho znásilňovania? Čo tam potom, že máme svedkov, ktorí prežili vďaka tomu, že hrali mŕtvych a videli ako si teroristi podávali dievča, ktoré posledný z nich strelil do hlavy a vyvrcholil v jej mŕtvom tele? Je jedno aké množstvo dôkazov máme, netreba o tom moc hovoriť, ide predsa o ženy židovské a ich znásilnenie je dôsledkom okupácie. Počuli ste niekedy o Židoch prepustených z koncentračných táborov, ktorí by toto robili nemeckým ženám?

Ticho ľudskoprávnych organizácií bolo tak ohlušujúce a nátlak tak obrovský, že OSN po dvoch mesiacoch s veľkou nevôľou konečne prehlásila, že sa tými prípadmi treba zaoberať. (Tá istá OSN, ktorá proti Izraelu prijala omnoho viac rezolúcii ako proti Číne, Severnej Kórei, Iránu a Afganistanu dokopy.)

Izraelskí komici o tom natočili satirické video.

Poznámka: Včera som si všimla, že niektoré články, ktoré som napísala v októbri a novembri sa na mojom blogu nezobrazujú. Po prihlásení do svojho blogu som zistila, že kvôli nejakej technickej chybe majú dátum zverejnenia naplánovaný na december a nedá sa to opraviť. Kontaktovala som administrátorov blogu, ale zatiaľ to neopravili, ani mi neodpísali. Takže ak sa v najbližších dňoch začnú objavovať články, ktoré ste odo mňa čítali pred mesiacom a niektoré sú neaktuálne, viete, že je to kvôli tejto technickej chybe.

Prečo Palestínčania nemôžu mať svoj štát.

01.02.2024

Tiež si myslíte, že keby Izrael dovolil Palestínčanom vlastný štát, nastal by mier? Počuli ste, že to je Izrael, ktorý odmieta koncept dvoch štátov? Ale čo ak vám poviem, že Palestínčania ponuku na vlastný štát dostali, ale odmietli? A vedeli ste, že to Palestínčania odmietajú dvojštátne riešenie? Prv ako vymenujem fakty z histórie, vyjasním pojmy Palestína a [...]

Ak Irán napadne Izrael, biblické proroctvá sa začnú napĺňať pred našimi očami.

30.01.2024

Fenoménom Biblie je to, že obsahuje množstvo jednoznačných proroctiev, z ktorých mnohé sa už presne naplnili. Nič také nie je v Koráne, či iných náboženských knihách. Veľa biblických proroctiev sa vzťahuje na štát Izrael a židovský národ. Keď Hamas napadol Izrael, v napätí som očakávala, či sa do vojny nezapojí Irán a ďalšie krajiny. Všetci kresťania totiž [...]

Pamiatka obetí holokaustu odhalila pravú tvár Slovenských politikov.

29.01.2024

27. Januára červená armáda oslobodila koncentračný tábor Osvienčim a preto si v tento deň pripomíname obete holokaustu. Niektorí slovenskí politici využili túto pamiatku na to, aby odsúdili Izrael za to, že sa rozhodli, že nedopustia, aby sa holokaust zopakoval a bojujú o svoje prežitie. Hamas je náboženské hnutie, ktoré má vo svojich stanovách, že ich cieľom je [...]

skúška, kapela, Story, mReportér

Známy hit od Elánu v podaní liptovských sympaťákov. Takto znel na skúške od kapely Story

05.03.2024 05:00

Zábery priamo zo skúšky zachytil mReportér Marián Hrnčiar.

Allen Weisselberg

Bývalý finančný riaditeľ Trump Organization sa priznal ku krivej výpovedi. Dostal päť mesiacov väzenia

04.03.2024 22:47

Allen Weisselberg sa priznal ku krivej výpovedi v občianskoprávnom procese, v ktorom je za podvod obžalovaný exprezident Donald Trump.

Izrael / Tunel / Hamas /

Hamas nevie, koľko rukojemníkov v Gaze je ešte nažive

04.03.2024 22:35

Otázka rukojemníkov je stredobodom rokovaní o prímerí v Pásme Gazy, ktoré prebiehajú v Káhire.

Vladimir Putin

Únik nahrávky z Nemecka je podľa Bieleho domu pokus Ruska rozdeliť západných spojencov Kyjeva

04.03.2024 22:07

Prokremeľská RT zverejnila nahrávku, o ktorej tvrdí, že na nej predstavitelia nemeckej armády diskutujú o vojenských úderoch na Moskvou anektovaný ukrajinský Krym.

Mária Tvrdoňová

Vyštudovala som históriu na UKF v Nitre a ako koníček som sa venovala skúmaniu historickej dôveryhodnosti Nového Zákona. Na základe historických dôkazov som prišla k záveru, že fakty, ktoré svedčia v prospech tvrdenia že Ježiš vstal z mŕtvych sú veľmi presvedčivé. Vo svojom blogu chcem písať o dôveryhodnosti Biblie z pohľadu historičky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 111
Celková čítanosť: 555479x
Priemerná čítanosť článkov: 5004x

Autor blogu