Založ si blog

Jasný dôkaz, že americké voľby boli zmanipulované.

Prekvapuje ma, že média stále opakujú tvrdenie, že nie sú žiadne dôkazy o podvodoch pri voľbách prezidenta Spojených štátov.
Nielen kvôli tomu, že máme množstvo výpovedí očitých svedkov, ktorí potvrdili podvody. Vieme totiž, že svedkovia môžu klamať, alebo sa mýliť. Je však jeden nezaujatý svedok, ktorý neklame a ani sa nemýli a je to Matematika, konkrétne štatistika.
Vysvetlím na jednoduchom príklade, ako štatistika dokazuje, že došlo k podvodu.
Máte 50% šancu, že sa vám narodí syn a 50% šancu, že to bude dcéra. Poznám však rodiny, kde majú len tri dcéry ba dokonca aj muža, ktorý má piatich súrodencov a všetci šiesti sú muži. Ako je možné, že v tejto rodine štatistika neplatí? Lebo pri malej štatistickej vzorke môže dôjsť ku anomáliám. Čím väčšiu vzorku však máte, tým viac platia štatistické vzorce. Ak by sa stalo, že sa v jednom veľkom meste v priebehu roka narodí 90% chlapcov, bola by to taká zvláštnosť, že by vedci skúmali, čo poškodzuje X-vé spermie miestnych mužov.
A ako to súvisí s americkými voľbami? Tu neplatí štatistika 1:1, lebo predpokladajme, že v niektorých štátoch je viac priaznivcov republikánov a inde viac priaznivcov demokratov. Je tu aj veľa iných faktorov. Keďže voliči Trumpa uprednostňovali voľbu osobne, predpokladáme, že pri sčítavaní týchto hlasov, bude mať náskok Trump, ale keď sa začnú spočítavať poštové hlasy, môže ho postupne predbehnúť Biden. Spočítavanie hlasov, však ukázalo, že nie všetci, čo volili poštou, volili Bidena okrem zopár miest v určitom čase, kedy došlo ku štatistickej anomálii v štátoch Michigan, Wisconsin a Georgia.
Keby bolo prišlo sto hlasov a vyše 90% z nich by bolo za Bidena, bola by to štatistická anomália, ale vzhľadom na malú vzorku, nič nemožné.
Keby bolo prišlo tisíc hlasov a vyše 90% z nich by bolo za Bidena, bolo by to už podozrivé.
Keď však prišli desaťtisíce hlasov a vyše 90% z nich bolo za Bidena, tu už ide o jasný podvod.
Navyše, stalo sa to vtedy, keď bolo jasné, že vyhráva Trump, všetky tieto skokové nárasty sa stali nad ránom v časovom intervale piatich hodín a zhodou okolností len v tých štátoch, kde veľmi tesne viedol Trump. Nikde inde k takýmto skokom nedošlo.
Ak tvrdíte, že štatistika ešte nedokazuje podvod, vysvetlite mi, ako je možné, že nijaké kasíno neskrachovalo preto, lebo hráči príliš veľa vyhrávali ani žiadna poisťovňa neskrachovala kvôli nárastu predčasných úmrtí svojich klientov.
V tomto článku si môžete pozrieť grafy.

The Definitive Case Proving Donald Trump Won the Election

Publicista Havran sa v boji proti kresťanom inšpiroval nacistickou propagandou.

29.04.2021

Tento článok je reakciou na rozhovor Michala Havrana s Braňom Dobšinským v utorkovom vydaní podcastu Ráno nahlas. Vyjadrujem v ňom názor súkromnej osoby, ktorý nie je oficiálnym stanoviskom nijakej cirkvi. Pri štúdiu histórie ma opakovane udivuje jedna vec. Historické udalosti sa opakujú podľa veľmi podobného scenára a keď sa rovnaké udalosti odohrávajú pred našimi [...]

Najčastejšie argumenty potratových aktivistov.

06.10.2020

Keď skupina poslancov okolo pani Záborskej predložila svoj návrh týkajúci sa interrupcií, ozvali sa aj propotratoví aktivisti. „Najracionálnejšie“ argumenty predložila pani poslankyňa Monika Beňová, ktorá sa do pani Záborskej aj iných zástancov života veľmi ostro pustila v tejto facebookovej diskusii, kde jej vynadala, že je podlá žena. [...]

Som kresťanka, ale nepožadujem ospravedlnenie za reláciu OTO 2020.

11.09.2020

Po odvysielaní relácie OTO niektorí kresťanskí politici a aktivisti vyzvali radu RTVS aby sa ospravedlnili za urážliví obsah, ba dokonca poukazujú na to, že hanobenie presvedčenia je na Slovensku trestným činom. Hoci autori petície majú pravdu v tom, že zosmiešňovanie viery nepatrí do verejnoprávnej televízie, nepodpísala som petíciu, ktorá žiada ospravedlnenie, z týchto [...]

Rishi Sunak

Britský premiér Sunak odvolal predsedu Konzervatívnej strany Zahawiho

29.01.2023 11:18

Dôvodom je závažné porušenie pravidiel platných pre členov vlády, ktorého sa dopustil pri riešení svojich daňových nezrovnalostí.

pakistan nehoda oheň autobus

Po nehode autobusu na juhozápade Pakistanu je na mieste najmenej 40 mŕtvych

29.01.2023 08:38

Vozidlo explodovalo po páde z mosta.

leopard 2

Nemecká zbrojovka: Sme schopní vyrobiť viac tankovej munície, než svet potrebuje

29.01.2023 07:46

Nemecká zbrojovka Rheinmetall je pripravená výrazne zvýšiť výrobu tankovej a delostreleckej munície, aby uspokojila silný dopyt Ukrajiny i západných krajín.

Petr Pavel, Česko, voľby

New York Times: České voľby boli testom populizmu. Denník upozorňuje aj na Fica

29.01.2023 07:00

Súboj o post českého prezidenta bol podľa amerického denníka New York Times prvým v rámci série dôležitých volieb v strednej a východnej Európe.

Mária Tvrdoňová

Vyštudovala som históriu na UKF v Nitre a ako koníček som sa venovala skúmaniu historickej dôveryhodnosti Nového Zákona. Na základe historických dôkazov som prišla k záveru, že fakty, ktoré svedčia v prospech tvrdenia že Ježiš vstal z mŕtvych sú veľmi presvedčivé. Vo svojom blogu chcem písať o dôveryhodnosti Biblie z pohľadu historičky.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 89
Celková čítanosť: 445792x
Priemerná čítanosť článkov: 5009x

Autor blogu